Realitné poradenstvo

Našim klientom poskytujeme komplexné realitné poradenstvo súvisiace s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností. Orientujeme sa na reality v Senci a jeho okolí. Nehnuteľnosti sú tu stále cenovo dostupné. Menšie mesto ponúka všetko, čo potrebujete a bývanie je stále iba pár kilometrov od Bratislavy.

Realitné poradenstvo

Právny servis

Obchody s nehnuteľnosťami sú pre mnohých z nás najvýznamnejším obchodom života. V Stav Invest Reality si to uvedomujeme, a preto si na celej dokumentácii, vrátane zmlúv, dávame záležať. Súčasťou našich služieb je aj špecializovaný právny servis.

Inžiniering

Viete, čo všetko musíte pri kúpe a predaji nehnuteľností absolvovať? Ktoré inštitúcie navštíviť a aké potvrdenia vybaviť? V tíme Stav Invest Reality zariadime všetko za vás.

 

Spolu s komplexnými realitnými službami sa postaráme aj o doklady potrebné k vydaniu územného rozhodnutia, stavebného povolenia alebo kolaudačného rozhodnutia. Pri príprave potrebných dokumentov a zabezpečenia stanovísk k stavbe vás zastúpime pred príslušnými úradmi a vybavíme celú komunikáciu a administratívu. Báť sa nemusíte ani o vysporiadanie vlastníckych vzťahov, pripojenie na inžinierske siete či energetický certifikát potrebný ku kolaudácii stavby.

Porovnaj zoznamy