Ponúknite nám

Pomôžeme Vám predať nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie. Špecializujeme sa na Senec a okolie, poznáme lokálny trh a jeho podmienky. Nájdeme maximálne pozitívum pre tú správnu osobu, ktorá hľadá to, čo Vy ponúkate. Ozvite sa nám.

Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti

Často kladené otázky pri predaji nehnuteľnosti

Naším cieľom je pre Vás dosiahnuť čo najvyššiu možnú sumu. Cenu komunikujeme transparentne, to znamená, že odmena z predaja sa neodrátava z predanej sumy.

Klienti dostanú takú sumu z predaja nehnuteľnosti, na ktorej sa dohodneme.

Na otázku o rýchlosti predaja nehnuteľnosti nie je jednoznačná odpoveď. Pôsobí na ňu totiž viacero faktorov, z ktorých niekoľko nevieme ovplyvniť. Veľkú úlohu pri predaji zohráva to, v akej lokalite sa nehnuteľnosť nachádza a aký je jej stav. 

Nesporný fakt, ktorý ovplyvňuje rýchlosť predaja je ochota bánk poskytovať hypotéky a celková hospodárska situácia v krajine. Ak majú ľudia istotu v práci ich ochota zadĺžiť sa je väčšia. Rýchlosť predaja takisto ovplyvňuje aj počet podobných bytov alebo domov v danej lokalite, v ktorej sa nachádza nehnuteľnosť.

Jeden z faktorov, ktorý však vieme ovplyvniť je prezentácia a stav nehnuteľnosti, ktorú predávame. Spolupracujme pri predaji vašej nehnuteľnosti.Áno, čoskoro by sme mali mať v ponuke nehnuteľnosti z Chorvátska a z Turecka.

V Stav Invest Reality vám vieme pomôcť nielen s predajom nehnuteľnosti, ale aj s celkovým realitným poradenstvom. Otázky ohľadom investícií do nehnuteľnosti sú u nás na dennom poriadku. 

Cieľom investovania je budovanie majetku a zvyšovanie životnej úrovne. Ak sa chcete mať lepšie, mali by ste pracovať nielen vy, ale aj vaše peniaze. Investovanie totiž ochráni peniaze najmä pred najväčšou hrozbou – infláciou. Reality nepodliehajú inflácii v takej miere ako fyzické peniaze. Pri kúpe domu alebo bytu je tiež predpoklad, že bude jeho hodnota stúpať. Investícia do nehnuteľnosti teda chráni vaše peniaze pred infláciou a pri dobrej kúpe sa ešte aj zhodnotia. 

Kontaktujte nás a porozprávame sa o bezpečnosti alebo o likvidite investície do nehnuteľnosti. Taktiež si prejdeme vaše konkrétne investičné účely, medzi ktoré najčastejšie patria:  

a) Nákup a vlastné použitie

b) Nákup a prenájom

c) Nákup a rýchly predaj

d) Nákup a predaj

Porovnaj zoznamy