4i bungalov pri jazere Boldog, okr. Senec 100% HYPOTÉKA

239.900 ,- €

Popis

Ponúkame na predaj rekreačný dom s celoročným bývaním pri jazere v katastri obce Boldog, 5 min od okresného mesta Senec
4 izbový rekreačný dom stojí pri jazere s vlastnou plážou a mólom. Bungalov je samostatne stojaci s rovnou strechou, prepojený skladom so susedným domom.

ZABEZPEČÍME 100% – tnú HYPOTÉKU

VÝMERA
pozemku: 371 m2
úžitková plocha domu: 110 m2
terasa 1: 20m2
terasa 2: 3m2
exterierový sklad: 10m2
mólo: 7,5 m2

Pred domom sú 3 parkovacie státia, ktoré sú na spevnenej ploche.
Záhrada je orientovaná na juhovýchod, kde je vstup na súkromnú pláž s mólom.
Dom má prípojku na rozvod elektrickej energie, vlastnú studňu, vykurovanie je zabezpečené infra samoregulačnými vykurovacími fóliami, odkanalizovanie domov vedie do vlastnej vodotesnej 12 m3 žumpy.

DISPOZÍCIA : Rekreačný dom je v tvare obdĺžnika. Zo vstupnej chodby je priamo vstup do šatníka, do troch samostatných izieb – spálne a dvoch detských izieb, ďalej do kúpeľne s WC a samostatného WC. Z chodby sa pokračuje do zadnej časti domu, kde je umiestnená kuchyňa s jedálenskou a obývacou časťou. Z obývacej izby sa vstupuje na terasu a do záhrady. K domu prislúcha sklad o výmere 10m2 so vstupom z exteriéru. A súkromná pláž s priamym vstupom do jazera.

TECHNICKÉ PARAMETRE
– železobetónová základová doska (izolácia proti vlhkosti, zateplenie) – postavený z tehly TermoBRIK, vonkajšie zateplenie spolu s fasádou 15cm – strecha domu je plochá s oceľovo-betónovou stropnou doskou so zateplením a hydroizoláciou a štrkovým násypom, – plastové okná Salamander bielej farby SL76 – šesťkomorové trojsklo, – terasové posuvné dvere systém HST portál Salamander – hliníkové vchodové dvere trojsklo – vnútorné sádrové omietky – biela farba, potery, elektrické rozvody ukončené zásuvkami, – vykurovanie – el. infra so samoregulačnými vykurovacími fóliami, termostaty v každej miestnosti, – zámková dlažba na tri parkoviská a chodník, – oplotenie z troch strán zeleným pletivom. Vlastné mólo na brehu jazera.
– V rekreačnom dome je predpríprava na alarm, predpríprava na krb, predpríprava na klimatizáciu do každej izby a predpríprava na na elektrické vonkajšie žalúzie.

LOKALITA
– Možnosť zriadenia trvalého pobytu alebo sídla spoločnosti.
– O čistotu vody v jazere a okolia sa stará občianske združenie, ktorého členmi sú majitelia domov v lokalite.
– Okolo jazera sa tiahne súkromná ulica,okruh jazera má dĺžku 1km. Cesta je osvetlená a lemovaná zeleným pásom s výsadbou mladých stromov.
– Rekreačná lokalita patriaca do katastra Boldog, 5 minút od okresného mesta Senec, 25 minút od hlavného mesta Bratislava a pre milovníkov golfu 20 minút do golfového rezortu Hrubá Borša.
Lokalita je skĺbením pocitu bezpečného domova v tichom prostredí a relaxu pri vode.
– Zároveň dáva možnosť využívať všetky výhody mesta, nachádza sa v blízkosti okresného mesta Senec (inštitúcie, banky, školy, škôlky, konanie rôznych kultúrnych podujatí, prechádzky na Slnečných jazerách).

DOPRAVA: Výhodou je výborná dostupnosť do hlavného mesta diaľnica D1 cez navádzač Blatné – Senec vzdialený 5min

video:

STAV:
Skolaudovaný. Vyšší štard holodomu.

CENA: 239.900,- EUR
možnosť odpočtu DPH

KONTAKT: Mgr. Janka Čepelová
– MOBIL, WHATSAPP: +421 948 212 012
– E-MAIL: info@stavinvestreality.sk
– WEB: www.stavinvestreality.sk

V CENE: právny servis, realitné služby, katastrálne konanie a zabezpečenie financovania

Kontaktujte ma

Zavolať +421 948 212 012 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Mgr. Jana Čepelová