Predaj pozemku, Hrubý Šúr, okr. Senec

1 ,- €

Popis

Ponúkame na predaj pekný, rovinatý a slnečný stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v pokojnej ulici priamo v obci Hrubý Šúr – 6 km od centra okresného mesta Senec.

Pozemok je situovaný medzi rodinnými domami v tichej ulici a hneď na začiatku novovybudovanej uličky s plánovanými 18 rodinnými domami.

VÝMERA: 500 m2

Na novovybudovanú ulicu je vydané právoplatné územné rozhodnutie a právoplatné stavebné povolenia na inžinierske siete (voda, elektrika, splašková kanalizácia/alt.žumpy do doby vybudovania kanalizácie v obci Hrubý Šúr), ktoré sú už dotiahnuté po celej ulici. Toho času sa realizuje komunikácia a spevnené plochy, plánovaná kolaudácia sietí a komunikácie je do konca roka 2024. V obci je plánovaná výstavba kanalizácie v roku 2024.

INFORMÁCIA PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU:
Pozemok je určený v zmysle územného rozhodnutia na výstavbu rodinného domu, kde index zastavanosti je maximálne 0,3 pre stavbu RD z výmery pozemku, index zelene je minimálne 0,2 z výmery pozemku, stavebná čiara je určená na 3m dovnútra pozemku a odstupové vzdialenosti od susedných pozemkov sú min. 5m z južnej strany a min.2m z východnej strany. Odstavné plochy pre vozidlá: 3 státia na vlastnom pozemku.
Toho času už je možné riešiť inžiniering na stavebné povolenie k rodinnému domu.

LOKALITA:
Obec Hrubý Šúr je vzdialená od Senca cca 6 km, 26 km od Bratislavy.
Disponuje výbornou občianskou vybavenosťou: MŠ s vyučovacím jazykom slovenským aj maďarským, ZŠ s vyučovacím jazykom slovenským aj maďarským, potraviny, reštaurácia, autobusové spojenie s dobrou dostupnosťou do mesta Senec a okolitých obcí.

CENA: DOHODOU EUR

KONTAKT:
Realitný maklér
– MOBIL: +421 905 766 265
– E-MAIL: info@stavinvestreality.sk
– WEB: www.stavinvestreality.sk

V CENE: právny servis, realitné služby, katastrálne konanie a zabezpečenie financovania

Kontaktujte ma

Zavolať +421 948 212 012 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Mgr. Jana Čepelová