ZNÍŽENÁ CENA: RD vhodný aj na podnikanie, Šamorín

1 ,- €

Popis

ZNÍŽENÁ CENA!

Ponúkame na predaj mimoriadne veľkorysý rodinný dom prepojený s priestorom na podnikanie v Šamoríne na Prvej ulici. Rodinný dom prešiel dostavbou, prestavbou a kompletnou rekonštrukciou interiéru za použitia vysoko kvalitných materiálov a bol kolaudovaný v roku 2016.

Pre lepšiu predstavu, uvádzame tri údaje:
pozemok 966 m2
– úžitková plocha domu 392 m2
– zastavaná plocha 285 m2

Tento zaujímavý dom ponúka viacero možností využitia. Je ideálny na prepojenie rodinného života s podnikaním, kedy viete pod jednou strechou žiť aj pracovať, ale zároveň si vďaka dispozičnému riešeniu v prípade potreby viete udržať tieto dve súčasti života oddelené. Fantázii sa medze nekladú, preto ak uvažujete o malej klinike, súkromnej škôlke, škole, penzióne,alebo máte iný zámer, neváhajte s nami konzultovať.
Ďalšou možnosťou je dom prestavať s malými zásahmi na dvoj- alebo viacgeneračný dom, menší bytový dom, penzión a pod., na pozemku sa dá postaviť ďalší dom.
Južne orientovaná záhrada ponúka dostatok priestoru na dobudovanie bazénu, vytvorenie úžitkovej a okrasnej záhrady, prípadne postavenie garáže. Dostatok miesta na parkovanie pre niekoľko vozidiel je aj pred domom.
V dome sú k dispozícii všetky inžinierske siete, kanalizácia, kúrenie je riešené plynom, voda z vlastnej studne je využívaná aj v dome ako úžitková, aj v záhrade.V dome je aj mestská voda. Tieto riešenia umožnili dosiahnuť veľmi priaznivé mesačné náklady vzhľadom k veľkosti domu (200,- EUR).

DISPOZÍCIA DOMU:
PRÍZEMIE:
– vstupná chodba
– hosťovské WC s umývadlom
– technická miestnosť
– kuchyňa
– špajza
– showroom so samostatným vchodom
– hala
– kúpeľňa
– práčovňa
– obývacia izba
– 2 x izba-hosťovská, pracovňa, detská a pod.

POSCHODIE:
– veľký obytný podkrovný priestor s východom na loggiu
– samostatná izba, možnosť prerobenia na kuchyňu
– kúpeľňa s vaňou a WC
– loggia

PIVNICA:
– dve miestnosti využívané ako úložný priestor so vstupom s domu

LOKALITA:
Mesto Šamorín je príjemné miesto na život poskytujúce všetku občiansku vybavenosť, s výbornou dostupnosťou do hlavného mesta po najnovšej diaľnici D4-R7, ale aj do Dunajskej Stredy či Senca. Nesporným ťahákom pre život v tomto mestečku je pre športuchtivých X-Bionic, najmodernejšie centrum športov na Slovensku a aj široko-ďaleko v okolitých krajinách.
Samotný dom sa nachádza blízko centra mestečka, a predsa v útulnej ulici plnej zelene, poskytujúcej pocit bezpečného domova. Na skok od supermarketov LIDL, BILLA, KAUFLAND, ak sa Vám však nechce variť doma, máte na výber z množstva reštaurácií a kaviarní.

Dom je zateplený, neomietnutý preto je cena znížená o 10.000,- EUR
Je možnosť dokončiť omietku na dome po dohode.

CENA: Dohodou
Možná výmena za inú nehnuteľnosť

KONTAKT: Mgr. Jana Čepelová
– MOBIL: +421 948 212 012
– E-MAIL: info@stavinvestreality.sk

V CENE: právny servis, realitné služby, katastrálne konanie a zabezpečenie financovania

Kontaktujte ma

Zavolať +421 948 212 012 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Mgr. Jana Čepelová