Predaj vila v Limbachu, okr. Pezinok

1 ,- €

Popis

Ponúkame na predaj atypický rodinný dom nachádzajúci sa v krásnom prostredí úpätia Malých Karpát vo výhľadávanej obci Limbach.

VÝMERY:
Rodinný dom je postavený na pozemku s výmerou 1720m2, z čoho zastavaná plocha domu je 104m2, úžitková plocha 208m2, celková plocha 312m2

POPIS:
Ide o trojpodlažný rodinný dom s 5 izbami skolaudovaný v roku 2005.
– Postavený rodinný dom je atypického pôdorysu zostaveného z pravidelných oblúkových stien s prechodovými plochami medzi oblúkmi.
Dom bol postavený z monolitického betónu 150mm a je zateplený 150mm, vnútorné deliace steny z monolitického betónu o hrúbke 150mm, stropy sú z prefabrikátu Filigrán.
Strop na poschodí je vybudovaný zo sadrokartónu na zateplení. Zastrešenie stavby je lepenými oblúkovými krokvami osadenými na stredové jadro a obvodové steny. Krytina je z plastovej fólie.
– Vnútorné omietky stierkové. Okná plastové s izolačným dvojsklom. Vstupné dvere hliník-plast v zasklenej stene. Vykurovanie je ústredné podlahové, na poschodí radiatory. Kotol na plyn v suteréne, rozvod plynu zo zásobníka Propan butan. Zdrojom TÚV je elektrický bojler. Vlastná studňa s filtráciou Darling. Kanalízácia ústí do vlastnej ČOV. Alarm. Rozvod tv signálu a rozvod počítačovej siete. Predpríprava na fotovoltaiku.
V obývacej miestnosti je osadená krbová vložka s napojením na komín.
Zaujímavosťou je veľký svetlík, ktorý dodáva svetlo celému hornému poschodiu a pomocou skleného kruhu svetlo preniká až do prízemnej obývacej izby.

Na pozemku je záhradný domček, vysadené tuje a trávnik. Pozemok je svahovitý s nádherným výhľadom na Karpaty a Limbach. Prístupová cesta je z časti panelová, z časti neupravená.

V súčastnosti je dom neobývaný, je potrebné previesť udržiavace práce v interiéry a exteriéry.

DISPOZÍCIA:
SUTERÉN:
– priestranná garáž
– kotolňa
– práčovňa (sprcha + WC)
– sauna
– schodisko
PRÍZEMIE:
– zádverie
– schodisko do podkrovia
– schodisko do suterénu
– obývacia izba (s východom na terasu)
– kuchyňa
– hosťovská izba
– WC
– terasa
POSCHODIE:
– schodisko
– 3x izba (každá samostatný balkón)
– kúpeľňa
– WC
– balkón

Ide o výnimočný dom, so zaujímavým tvarom, vo výnimočnom prostredí Malých Karpát.

LOKALITA:
Rodinný dom sa nachádza na severnom okraji obce Limbach v lokalite s novou výstavbou luxusných rodinných domov. Od centra obce je stavba vzdialená cca 400m.
Obec Limbach leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta SR Bratislava.
Je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja a Malokarpatského regiónu.
Limbach je úzko spätý s prírodou a turistikou. Prírodné podmienky na rekreáciu sú tu mimoriadne priaznivé počas celého roku. Mierne podnebie, bohaté možnosti rekreačných športov, turistiky, množstvo cyklotrás a blízkosť historických viníc, kľudné bývanie a relax.

V obci je základná škola, materská škola, školská jedáleň, školský klub detí, obecná knižnica, pošta a športový areál s futbalovým ihriskom, vinárstva, reštaurácie, ubytovacie zariadenia, potraviny, rímskokatolícky a evanjelický kostol….

DOPRAVA:
Od okresného mesta Pezinok je obec vzdialená 10km, od mesta Bratislava 21km. Dostupnosť do centra obce je vlastnou dopravou, dostupnosť do mesta Pezinok a Bratislava je okrem vlastnej dopravy, aj prímestkou dopravou alebo vlakom z Pezinka.

VIDEO:

ENERGIE: 200,- EUR/mesiac

CENA: dohodou EUR. Informujte sa v realitnej kancelárii.

KONTAKT:
Mgr. Janka Čepelová
– MOBIL: +421 948 212 012
– E-MAIL: info@stavinvestreality.sk

V CENE: je započítaná provízia RK, ktorá zahŕňa právne a realitné služby spojené s predajom, poplatok za vklad do Katastra nehnuteľností v riadnom termíne, poplatky za overenie podpisov na Kúpnej zmluve, finančné poradenstvo.

Kontaktujte ma

Zavolať +421 948 212 012 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Mgr. Jana Čepelová