Predaj rodinného domu s garážou v Kolárove, okr. Komárno

84.900 ,- €

Popis

Hľadáte dobré miesto na život v Kolárove?
Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v mestečku Kolárovo na Školskej ulici, okres Komárno. Rodinný dom má úžitkovú plochu 190 m2, plocha pozemku je 795 m2.
Dom sa nachádza v tichej uličke na okraji centra, v tesnej blízkosti maďarskej aj slovenskej základnej školy, neďaleko príjemného mestského parku.

Dom je tehlový, v pôvodnom stave, neobývaný, je potrebná celková rekonštrukcia. Je vyprataný a pripravený na stavebné úpravy nového majiteľa.

DISPOZÍCIA:
– na prízemí sa nachádzajú dve izby, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, technická miestnosť, kuchyňa s východom na dvor
– na poschodí sa nachádzajú ďalšie tri samostatné izby, chodba a priestranná terasa
– čiastočne podpivničený, 1 pivničná miestnosť, kde sa nachádza plynový kotol

Za domom je prístavba využívaná pôvodne ako letná kuchyňa. Vo dvore sa nachádza aj priestranná garáž a menšia hospodárska miestnosť. Veľká záhrada poskytuje možnosť relaxu, umiestnenia bazénu, alebo umožňuje aj pestovať si vlastné potraviny.

LOKALITA:
Ulica je tichá a obývaná príjemnými susedmi.

Kolárovo poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Okrem materských škôl a základných škôl slovenských aj maďarských, nachádza sa tu aj stredná odborná škola a stredná umelecká škola. V meste je zdravotné stredisko so všeobecnými aj odbornými lekármi, obchody(coop jednota, Tesco), mestské kultúrne stredisko, kde si viete zájť na divadelné alebo hudobné predstavenie. V centre mesta sa nachádza príjemný park, cukrárne, reštaurácie, športové kluby rôzneho zamerania pre deti aj dospelých umôžňujú aktívne trávenie voľného času.

V Kolárove pôsobia aj viaceré výrobné podniky poskytujúce pracovné príležitosti.

Okolie Kolárova poskytuje príjemné prostredie na cyklošport, rybárčenie na Malom Dunaji aj Váhu, beh, rekreáciu, v blízkosti na Malom Dunaji sa nachádza plávajúci vodný mlyn, ku ktorému vedie najdlhší zastrešený drevený most v Európe.

CENA: 84.900,- EUR

Kontakt:
Jana Cedulová
0948230987
cedulova@stavinvestreality.sk

Kontaktujte ma

Zavolať +421 948 230 897 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Janka Cedulová