Predaj krásny 2i byt, Ovocné sady, Bratislava

199.500 ,- €

Popis

Ponúkame na predaj krásny nový 2-izbový byt so zariadením a parkovacím státím, Ivánska cesta, projekt Ovocné sady v Bratislave.

POPIS:
Ponúkaný byt sa nachádza v Bytovom dome D na 4. poschodí zo 7.
Z celkovej plochy 47,02 m2 predstavuje podlahová plocha bytu 42,02 m2, plocha pivnice 2,20 m2 a balkón o výmere 2,80 m2. Byt ma východnú orientáciu a ponúka výhľady na Karpaty, lesík a letisko. Výhľad z balkóna na jesennú prírodu bol skutočne príjemný.
Byt je skolaudovaný v roku 2023, a dokončený do štádia komplet zariadený 6 mesiacov.

Táto ponuka je vhodná pre klienta, ktorý hľadá pohodlné bývanie. Ponuka je taktiež vhodnou investičnou príležitosťou.

DISPOZÍCIA:
Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, priestrannej obývacej izby s otvorenou dispozíciou kuchyne, zo spálne, z kúpeľne s vaňou a toaletou. Vstup na balkón je z obývacej izby, pivničná kopka na prízemí.
Byt je v prevedení komplet zariadený.

K bytu prislúcha jedno parkovacie státie, ktoré sa nachádza v exteriéri. Cena parkovacieho miesta je v cene bytu.

VYBAVENIE:
Komplet zariadený: kuchynská linka zn. IKEA so vstavanými spotrebičmi (el.rúra, mikrovlnná rúra, varná doska, vstavaná chladnička s mrazničkou, digestor, umývačka riadu), jedálenský stôl so stoličkami, gauč so stolíkom, sedenie na balkóne, v spálni skriňa, komoda a postel, v kúpeľni vaňa, zrkadlo, skrinka a práčka, vo vstupnej hale komoda, skriňa a zrkadlo. Osvetlenie a iné doplnky.

TECHNICKÝ ŠTANDARD:
– OKNÁ: plastové s izolačným trojsklom, VYKUROVANIE: bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu. V byte sú panelové radiátory, v kúpeľni rebríkový radiátor. Byt má individuálne meranie spotreby energií, VZDUCHOTECHNIKA: Prívod čerstvého vzduchu do bytu je zabezpečený aj pri zavretých oknách cez hluk tlmiace stenové prvky na fasádnych stenách obytných miestností. Odvod vzduchu je zabezpečený centrálnym odsávacím zariadením cez odvodné ventily umiestnené v stenách, resp. v podhľadoch sociálnej miestnosti bytu, CHLADENIE: príprava na individuálne chladenie bytu pozostávajúca z priestoru na umiestnenie vonkajšej jednotky chladenia na balkóne, vývodu elektroinštalácie na pripojenie vonkajšej jednotky chladenia, predprípravy na odvod kondenzovanej vzdušnej vlhkosti z vnútornej chladiacej jednotky, VODA A KANALIZÁCIA: komplet ištalácie. Meranie spotreby vody je v bytových inštalačných šachtách, DVERE: Vstupné sú protipožiarne, bezpečnostná trieda 2, osadené v oceľovej zárubni. Interiérové dvere sú plné hladké s fóliovou povrchovou úpravou a dózickým zámkom, osadené v obložkovej zárubni, PODLAHY A OBKLADY: V obytných miestnostiach je laminátová podlaha. V sociálnych miestnostiach je dlažba a obklad. Na balkónoch je dlažba na terčíkoch. Odvodnenie balkonov je riešené vyspádovaním pod dlažbou, s obvodovouodkvapovou lištou, SANITA: Vaňa s dĺžkou 1 700 mm, šírkou 700 mm. Konzolové WC so zabudovaným splachovacím modulom. Umývadlo v kúpeľni, osadené sú pákové zmiešavacie batérie vo vyhotovení chróm, SPOLOČNÉ PRIESTORY: Vstup do bytového domu je cez hliníkové rámové presklené dvere s elektrozámkom ovládaným bezdotykovým čítacím zariadením. Vo vstupnej hale sú na stene poštové schránky, VÝŤAHY: 2 výťahy s kapacitou 13 osôb. Výťahy sú zapojené do spoločného systému riadenia Duplex (inteligentný systém riadenia chodu výťahov), OPTIKA, EL.VRÁTNIK.

LOKALITA:
Nová štvrť je vhodná nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre staršiu generáciu.
Projekt OVOCNÉ SADY ponúka dostupné a moderné bývanie. Súčasťou projektu je veľký centrálny park so zeleňou, detskými ihriskami a priestormi určenými pre športové a relaxačné aktivity, štátna škôlka, potraviny, advokátska kancelária. V projekte sa plánuje občianska vybavenosť v podobe kaviarní, a iných služieb.
Lokalita Mestskej časti Trnávka pri Ivanskej ceste ponúka dostupnosť nákupných centier IKEA, AVION Shopping centre, Pharos, Hornbach a i. . Pre aktívne trávenie voľného času sú v blízkosti Jump Arena, Aircraft, lezecká stena K2 alebo Zlaté piesky. Pre svetobožníkov je bonus blízkosť letiska.

DOPRAVA:
Výborne napojenie na diaľničný obchvat a dobrý prístup MHD.

NÁKLADY:
Elektrina: 50 EUR/mesiac
Správcovský poplatok (v tom je kúrenie, vodné stočné, vývoz smetí, o.i.): 125,- EUR/mesiac

CENA: 199.500,- EUR

KONTAKT:
Mgr. Janka Čepelová
– MOBIL: +421 948 212 012
– E-MAIL: info@stavinvestreality.sk
– WEB: www.stavinvestreality.sk

V CENE: právny servis, realitné služby, katastrálne konanie a zabezpečenie financovania

Kontaktujte ma

Zavolať +421 948 212 012 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Mgr. Jana Čepelová