Predaj dvojgarsónka s balkónom a pivnicou v Bratislave, Závodná

115.000 ,- €

Popis

Hľadáte svoj prvý byt, prípadne vhodnú investíciu v Bratislave?

Ponúkame na predaj príjemný štartovací byt – dvojgarsónku v Bratislave-Podunajských Biskupiciach na Závodnej ulici. Byt má úžitkovú plochu 34,81 m2 + balkón 2 m2 + samostatná pivnica 2 m2. Nachádza sa na 4. podlaží/9 bytového domu.

K bytu je možné dokúpiť aj parkovacie miesto priamo pri vchode do bytového domu.

DISPOZÍCIA BYTU:
– Vstupná chodba
– Kuchyňa prepojená s obývačkou
– Spálňa
– Kúpeľňa s vaňou a umývadlom
– Samostatné WC s umývadlom
– Chodbička vhodná na umiestnenie práčky, prípadne aj chladničky

Kompletná rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2012, v spálni a obývačke sú plávajúce podlahy, kuchynská linka na mieru vybavená spotrebičmi- elektrický sporák a rúra, umývačka riadu. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa.

Byt je orientovaný na západ s príjemným výhľadom do zelene, ktorý umožňujú veľkoplošné plastové okná vybavené sieťkami a tieniacimi roletami a balkón. Komfortný pocit v byte aj v horúcich letných dňoch zabezpečuje klimatizácia.

Nízke mesačné náklady 105,- EUR(1 os.) správca + 20,- EUR elektrická energia.

Bytový dom bol zrekonštruovaný v rokoch 2008/2009 vrátane rozvodov sietí, je zateplený, má vlastnú kotolňu a vstup na čip, s bezbariérovým prístupom. V bytovom dome sú k dispozícii dva moderné výťahy, osobný a nákladný,kamerový systém chráni vstup do domu a priestor pri výťahoch.

LOKALITA:
Oblasť sa postupne premieňa na pokojnú obytnú zónu, poskytuje príjemné komunitné prostredie. Z jednej strany sú rodinné domy, z druhej strany sa za 3 min. dostanete na hrádzu pri Malom Dunaji, čo poskytuje skvelé možnosti na aktívne trávenie voľného času. Priamo pred apartmánovým domom je detské ihrisko, v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody(Kaufland, DM drogéria) a kompletná občianska vybavenosť(školy, škôlky, pošta, lekáreň, reštaurácie a kaviarne). Výborná dostupnosť MHD či už od Slovnaftskej ulice (5 min) alebo od strany Podunajských Biskupíc(8 min), alebo autom s pripojením na diaľnicu do ostatných častí mesta.

CENA bytu + pivnice: 115.000,- EUR

Byt ponúkame zariadený tak, ako vidíte na fotkách, takže nevyžaduje žiadne ďalšie náklady.

V prípade záujmu volajte:
Jana Cedulová
0948230987

V cene bytu je provízia RK, ktorá zahŕňa: kompletný právny a realitný servis, prípravu zmlúv, úhradu poplatkov súvisiacich s overením kúpnej zmluvy a vkladu do Katastra nehnuteľností v štandardnej lehote.

Kontaktujte ma

Zavolať +421 948 230 897 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Janka Cedulová